• 01
  • 03
  • 02

Dobitniki sekcijskih priznanj 2005

Sekcija LMDR

1. Breda Ferčec Muršak, OŠ Gustava Šiliha, Maribor
2. Nevenka Kos, OŠ dr. Slavka Gruma, Zagorje
3. Mojca Kreutz, OŠ Glazija, Celje
4. Emilija Mrlak, Zavod za usposabljanje Janeza Levca, Ljubljana
5. Cvetka Pangerl, OŠ Glazija, Celje
6. Marija Radakovič, Dvojezična OŠ II, Lendava
7. Jožica Stanko, OŠ IV, Murska Sobota
8. Irena Vidmar, OŠ Kozara, Nova Gorica
9. Zarja Vučkič, OŠ IV, Murska Sobota
10. Marija Žižek, OŠ Gustava Šiliha, Maribor

SP-LMDR

 

Sekcija MS
1. Romana Filder, OŠ Glazija Celje
2. Bojana Mirtič, ZUJL Ljubljana

SP-MS

 

Sekcija ZTTMDR
1. Lea Bratina, OŠ Kozara, Nova Gorica
2. Nikolaj Brumen, Center za usposabljanje delo in varstvo, Črna na Koroškem
3. Vera Hamzič, Vrtec Najdihojca, Ljubljana
4. Katjuša Škrbec, Center za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančič, Draga, Ig
5. Mirjam Trope, Center za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančič, Draga, Ig
6. Darinka Zorec, OŠ Gustava Šiliha, Maribor
7. Živana Žnidaršič, Vrtec Kolezija, enota Murgle, Ljubljana

SP-ZTTMDR

 

Sekcija LOGO
1. mag. Mladen Jeličič, Center za sluh in govor Maribor
2. Mirjam Košir, Center za korekcijo sluha in govora Portorož
3. Danijela Srpan, Center za korekcijo sluha in govora Portorož

SP-LOGO

 

Sekcija SURDO
1. Mateja Božič – Avdiološka ambulanta, ORL Klinika, Klinični center Ljubljana
2. Sonja Ilijaš, Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana
3. Stana Kovačič, Center za korekcijo sluha in govora Portorož
4. Suzana Tolazzi, Center za sluh in govor Maribor
5. Irena Željan, Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana

SP-SURDO

 

Sekcija MVO
1. Marta Abram – Vzgojni zavod Planina
2. dr. Marija Gajšek – Dispanzer za pedopsihiatrijo Maribor
3. Jože Horvat – Vzgojno izobraževalni zavod Višnja Gora
4. Marjan Franc Jelšek – Vzgojni zavod Slivnica
5. Marija Selšek – Zavod za vzgojo in izobraževanje Logatec

SP-MVO

 

Sekcija FIBO
1. Lidija Kobetič, Zavod za invalidno mladino, Kamnik
2. Saša Markovič, Zavod za invalidno mladino, Kamnik
3. dr. Dušan Rutar, Zavod za invalidno mladino, Kamnik
4. Nevenka Tkalčič, Center za usposabljanje invalidnih otrok Janka Premrla Vojka, Vipava
5. Sonja Vidmar, Center za usposabljanje invalidnih otrok Janka Premrla Vojka, Vipava

SP-FIBO

Kontakt

Linhartova cesta 51
1000 LJUBLJANA
Tel.: 01 280-34-53
Faks: 01 280-34-51
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.