• 03
  • 02
  • 01

Jesensko srečanje s starši na OŠ Kozara Nova Gorica

V sredo, 19.10.2005 smo učenci in učitelji, od 1. do 4.r. OŠ Kozara Nova Gorica, pripravili tradicionalno Jesensko srečanje s starši. Medse smo povabili Vasjo Draščiča, univ. dipl. akademskega slikarja in prijatelja otrok. S svojim nastopom, nasmehom, sproščenostjo, gibanjem, pozitivno energijo in navdušenjem je z učenci, skozi likovno ustvarjanje, pričaral drevo življenja. Starši so nam pripravili čaj, spekli kostanj in neformalno druženje izkoristili za medsebojno spoznavanje in klepet.
Naše delo je spremljala tudi ga. Alenka Uršič z ZRSŠ OE Nova Gorica.
Zahvaljujemo se g. Vasju Draščiču, da nam je podaril svoj prosti čas in v nas prebudil ustvarjalnost.

Zapisala Tanja Lozej

jesen2005

Kontakt

Linhartova cesta 51
1000 LJUBLJANA
Tel.: 01 280-34-53
Faks: 01 280-34-51
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.