• 03
  • 01
  • 02

Komisija za mednarodno sodelovanje

Ključno poslanstvo Komisije za mednarodno sodelovanje je mednarodno povezovanje in sodelovanje s podobnimi združenji kot je slovensko Društvo specialnih in rehabilitacijskih pedagogov ter drugimi ustanovami, ki delujejo na področju skrbi za oseb s posebnimi potrebami in imajo željo po mednarodni izmenjavi svojih izkušenj.
Med temeljnimi nalogami je razvijanje ključne programske usmerjenosti Društva in delo Komisije si še posebej prizadeva razvijati oblike sodelovanja z državami bivše Jugoslavije ter sorodnimi organizacijami v Evropski Uniji ter druga aktualna sodelovanja mednarodnega značaja. Znotraj Komisije si najprej želimo urediti članstvo posameznikov, ki si želijo aktivnega sodelovanja pri delu Komisije. Komisija letno načrtuje tri do štiri srečanja svojih članov.

Člani komisije razmišljamo o možnostih projektnega sodelovanja s tujimi ustanovami in iščemo najustreznejše možnosti za pripravo predlogov na  različne projekte mobilnosti ali partnerstev.

  1. Suzana Krajnc Joldić, CIRIUS Kamnik
  2. Marija Jeraša, Center IRIS, Ljubljana

Kontakt

Linhartova cesta 51
1000 LJUBLJANA
Tel.: 01 280-34-53
Faks: 01 280-34-51
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.