• 03
  • 02
  • 01

Mobilna sekcija

Sekcija mobilnih specialnih in rehabilitacijskih pedagogov je bila ustanovljena zaradi potrebe po združevanju, povezovanju in krepitvi stanovske pripadnosti.

MSRP se zavedamo, da je mogoče interese posameznikov in stroke učinkovito zagovarjati in vgrajevati  v zakonodajo in s tem v prakso le s povezovanjem v interesno združenje, kajti organizirani lahko lažje dosegamo zastavljene cilje.

Sekcija s svojimi aktivnostmi, kot so organizacija izobraževanj, posvetov, okroglih miz, prireditev, s povezovanjem z drugimi strokami in s politiko, s posredovanjem ekspertnih mnenj, z obveščanjem javnosti, z informiranjem  članstva, lahko  pomembno vpliva na doktrino in prepoznavnost stroke.

  1. Jelena Komel, OŠ Kozara, predsednica
  2. Katarina Kotnik, Tretja OŠ Slovenj Gradec
  3. Zvonka Drozg, OŠ dr. Ljudevita Pivka, Ptuj
  4. Nataša Škrinjar, CKSG Portorož
  5. Živana Vajagič, Vrtec Šentvid
  6. Nina Pantić Ćehajič, CIRIUS Kamnik

 

   
   
   
   
   

Kontakt

Linhartova cesta 51
1000 LJUBLJANA
Tel.: 01 280-34-53
Faks: 01 280-34-51
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.